Móric kétéves, derűs, barátkozó, igazi Jó fej kan kutyus. Az országút szélén, sérülten találták és gyors orvosi ellátása után–befogadó hiányában – az Illatos útra adták le Őt április közepén. Májusban, már gyógyultan vettük gondozásunkba, majd ivartalaníttattuk Őt. Júliusban keresett meg bennünket Attila és családja, és Móric iránt érdeklődtek. Többször eljöttek hozzánk és játszottak, barátkoztak a kutyussal, majd megfontolt döntést hoztak: örökbe fogadják Mórickát! A képeken Ancsát és gyerekeit, Líviát és Bencét látjátok.
Szerintetek jó helyre került, Attiláék Budapest, XX. kerületi, kertes házába? 🙂
