
Arany Effie díjat nyertünk! :-)
Büszkék vagyunk rá, hogy alapítványunk Arany Effie díjat nyert idén! Szellemes egyszázalékos kampányunk néhány tizezer forintos költséggel százezreket szólított meg és ráirányította a figyelmet az árva kutyák örökbefogadására. Hálás köszönet az Isobar Budapestnek









